ویژگی های محصول

نام محصول: پیراهن بارداری 

نام کشور تولید کننده: ایران

نام برند: تک

جنس: ملانژ

کاربرد: خانگی

مناسب برای شیردهی: خیر

رنگ ها: گلبه ای - طوسی سیر - طوسی روشن - نوک مدادی

سایزها: تک سایز

راهنمای سایز

دور سینه : 92 سانتی متر

قد  :88 سانتی متر

پارچه ملانژ: این پارچه بیشتر به خاطر اینکه از الیاف ترکیبی با طرح‌های مختلف تشکیل شده، نام ملانژ برای آن برگزیده شده است.

در پارچه ملانژ 35درصد نخ پنبه و 65درصد نرخ پلی‌استر به کار رفته است که به خاطر بیشتر بودن نخ مصنوعی در این پارچه به آن پارچه مصنوعی یا پارچه نایلونی نیز گفته می‌شود. وجود الیاف پلی‌استر در این پارچه باعث درخشندگی و شفافیت رنگ‌های به کار رفته در پارچه می‌شود که این خاصیت بسیار مورد توجه خانم‌ها است. پارچه ملانژ در حقیقت مخلوطی نا یکنواخت از الیاف طبیعی و مصنوعی میباشد و معمولا در بین پارچه های ارزان قیمت دسته بندی میشود . که البته قیمت همه پارچه های ملانژ به هیچ وجه یکی نمیباشد و وقتی شما دو قیمت از یک نوع پارچه ملانژ را گرفتید قبل از قضاوت در مورد گرانفروشی و مسایل اخلاقی و مادی باید از میزان الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده شده در پارچه مورد نظر اطلاع داشته باشید ، چرا که مسلما الیاف طبیعی گرانتر از الیاف مصنوعی میباشند و هر چقدر الیاف طبیعی بیشتری در بافت پارچه استفاده شده باشد کیفیت ، لطافت ، ظاهر خوب و در نهایت از قیمت بالایی برخوردار خواهد بود .

درصد کیفیت خوب و قیمت مناسب پارچه ملانژ که هم میتواند از کیفیت و هم قیمت مناسبی بر خوردار باشد ۶۰*۴۰ میباشد که ۶۰ درصد پنبه و ۴۰درصد الیاف مصنوعی ماننده پلی استر ، اسپان و غیره میباشد . پس در نتیجه اگر پارچه ملانژی به سمت خشک ، براق و پلاستیکی بودن متمایل بود درصد استفاده از الیاف مصنوعی آن بیشتر میباشد و شاید کلا از الیاف مصنوعی در بافت آن استفاده شده است که ضعیف ترین و ارزانترین پارچه ملانژ میباشد .

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.